.:: KİRALAMA KOŞULLARI ::.

.Kiralama Şekli
Araçlar en az 24 saat kiraya verilir. Araçlarda Km sınırlaması yoktur. Araçların bakım ve yağ giderleri uygulanan fiyat içindedir. Yakıt giderleri ve KDV hariçtir.

Kullanım Yaşı
Tüm araç gruplarımız için 24 yaş ve 2 yıllık sürücü belgesine sahip olma zorunluluğu vardır.


Teslim / Bırakma.
Aracı Gaziantep dışındaki bir ilde bırakmak isterseniz Gaziantep'e uzaklığına göre Km. başına 0,50 USD ücret alınır. Ayrıca 3 günden az kiralamalarda +1 günlük kira bedeli eklenir.

İlave Sürücü
Aracı kiralayan sürücü dışında ikinci bir sürücünün kullanması durumunda ilave sürücü için 5 USD ücret alınır ve ilave sürücü sözleşmede gösterilmek zorundadır.

Ödeme Şekli
Peşin yada kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Yaklaşık kira bedeli oto tesliminde alınır. Kesin kiralama tutarı, otonun dönüşünde hesaplanır. Ödemelerde geçerli olan her türlü kredi kartınız, depozito koşulu uygulanmaksızın kabul edilir. Gecikme halinde, her ek saat için uygulanan uygulanan günlük ücretin 1/5'i alınır. Toplam 5 saati geçen gecikmeler tam gün olarak hesaplanır.

Trafik Cezaları
Trafik kurallarının ihlali durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayan kişiye aittir.

Şöförlü Servis
Dilerseniz günlük 35 USD ücret karşılığında şöför temin edebiliriz.

Uzun Süreli Kiralama
Uzun süsreli kiralamalarınızda özel ücret uygulanır.

Maksi Oto Kiralama
Maksi Oto Kiralama fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen otomobil modellerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Kaza Durumunda
İlk yapılacak iş Maksi Oto Kiralama'ya haber vermek ve trafik polisi veya Jandarmayı çağırmaktır. Alkollü veya uyuşturucu etkisinde olunmaması ve kazada %100 kusurlu bulunulmaması durumunda tüm zarar sigorta kapsamındadır. Ancak aracın tamirde geçen süresi kira olarak tahsil edilir. (Bu süre amksimum 45 gündür) Aracın üçüncü şahıslarca çalınması durumunda kiralayandan 45 günlük kira bedeli tahsil edilir.